Vrijeme Jablanica

Danas, sutra i narednih 10 dana

nedjelja, 25. oktobra · 18:45 (Lokalno vrijeme)199 m nadmorske visine

Temperatura Jablanica sada

12°C

Djelimično oblačno

Danas 12° / 9°

Vjetar
3 km/h SSZ
Vlažnost
79%
Naredni sat
0,0 mm
Pritisak
1014 hPa

Modelska procjena, ne mjerenje stanice · Ažurirano 25. 10. 18:17

Vrijeme danas i sutra

Sutra 16° / 6°, uz oko 1,5 mm padavina.

Model za naredna dva dana ne prognozira jak vjetar, obilne padavine, grmljavinu ni mraz.

Upozorenja i zemljotresi

Upozorenja za ovo područje

Regija upozorenja: Sarajevo. Podudaranje prema koordinatama mjesta i službenim granicama MeteoAlarma. Upozorenja važe za regiju, ne za pojedinačnu adresu. Izvor granica.

U posljednjim dostupnim podacima nema aktivnih ni najavljenih upozorenja za ovu regiju.

Sva upozorenja za BiH

Zemljotresi u blizini

Magnituda 2,4 Posljednji u krugu od 100 km: Široki Brijeg (27 km), prije 9 dana.

Zemljotres danas

Vodomjerne stanice u ovom slivu

Kartirani sliv: Neretva. Službeni izvor granica.

Konjic (Neretva): 132 cm ▲ raste (trend izvora) (prije 45 min)

Detalji stanice 16 km zračnom linijom

Kašići (Neretva): 90 cm ■ stagnira (trend izvora) (prije 45 min)

Detalji stanice 29 km zračnom linijom

Mostar (Neretva): 328 cm ▲ raste (oko 3 h) (prije 30 min)

Detalji stanice 35 km zračnom linijom

Stanice pripadaju najdetaljnijem slivu ili podslivu potvrđenom na dostupnim službenim kartama. Detaljnost karata se razlikuje. Ovo je regionalni pregled rijeka, a ne potvrda uzvodne veze ili rizika od poplave na tvojoj adresi.

Sve vodomjerne stanice

Prognoza po satima

Narednih 30 sati, lokalno vrijeme

Temperatura (°C)Padavine (mm)Vjetar (km/h)

Prognoza po satima
VrijemeVremenski usloviTemperaturaPadavineVjetar
ned 18:00Djelimično oblačno12°C0,0 mm3 km/h SSZ
ned 19:00Djelimično oblačno11°C0,0 mm3 km/h SSZ
ned 20:00Oblačno11°C0,0 mm3 km/h JI
ned 21:00Djelimično oblačno10°C0,0 mm4 km/h SZ
ned 22:00Oblačno9°C0,0 mm3 km/h SZ
ned 23:00Oblačno9°C0,0 mm3 km/h JJI
pon 00:00Oblačno10°C0,0 mm3 km/h SSZ
pon 01:00Oblačno10°C0,0 mm3 km/h I
pon 02:00Kiša10°C0,7 mm6 km/h SZ
pon 03:00Kiša11°C0,8 mm6 km/h ZJZ
pon 04:00Oblačno10°C0,0 mm6 km/h SZ
pon 05:00Oblačno10°C0,0 mm7 km/h SZ
pon 06:00Oblačno11°C0,0 mm6 km/h SSZ
pon 07:00Djelimično oblačno11°C0,0 mm8 km/h SSI
pon 08:00Uglavnom sunčano12°C0,0 mm10 km/h I
pon 09:00Uglavnom sunčano13°C0,0 mm12 km/h ISI
pon 10:00Vedro14°C0,0 mm13 km/h ISI
pon 11:00Vedro16°C0,0 mm13 km/h SI
pon 12:00Vedro16°C0,0 mm13 km/h SI
pon 13:00Vedro16°C0,0 mm15 km/h SI
pon 14:00Vedro16°C0,0 mm15 km/h SI
pon 15:00Vedro15°C0,0 mm14 km/h SI
pon 16:00Vedro13°C0,0 mm13 km/h SI
pon 17:00Vedra noć11°C0,0 mm9 km/h SI
pon 18:00Uglavnom vedro10°C0,0 mm9 km/h SI
pon 19:00Djelimično oblačno9°C0,0 mm8 km/h SI
pon 20:00Uglavnom vedro9°C0,0 mm9 km/h SSI
pon 21:00Uglavnom vedro8°C0,0 mm9 km/h SSI
pon 22:00Djelimično oblačno7°C0,0 mm9 km/h S
pon 23:00Uglavnom vedro6°C0,0 mm9 km/h SSZ

Prognoza za 10 dana

Odaberi dan za prikaz po satima

Danas25. 10.0,0 mm9°12°

Nedjelja, 25. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 12°C, najniža 9°C. Vjetar do 4 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
18:00Djelimično oblačno12° 3 km/h SSZ0,0 mm
19:00Djelimično oblačno11° 3 km/h SSZ0,0 mm
20:00Oblačno11° 3 km/h JI0,0 mm
21:00Djelimično oblačno10° 4 km/h SZ0,0 mm
22:00Oblačno9° 3 km/h SZ0,0 mm
23:00Oblačno9° 3 km/h JJI0,0 mm
Sutra26. 10.1,5 mm6°16°

Ponedjeljak, 26. Oktobra. Vedro. Najviša 16°C, najniža 6°C. Vjetar do 15 km/h. Padavine 1,5 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Oblačno10° 3 km/h SSZ0,0 mm
01:00Oblačno10° 3 km/h I0,0 mm
02:00Kiša10° 6 km/h SZ0,7 mm
03:00Kiša11° 6 km/h ZJZ0,8 mm
04:00Oblačno10° 6 km/h SZ0,0 mm
05:00Oblačno10° 7 km/h SZ0,0 mm
06:00Oblačno11° 6 km/h SSZ0,0 mm
07:00Djelimično oblačno11° 8 km/h SSI0,0 mm
08:00Uglavnom sunčano12° 10 km/h I0,0 mm
09:00Uglavnom sunčano13° 12 km/h ISI0,0 mm
10:00Vedro14° 13 km/h ISI0,0 mm
11:00Vedro16° 13 km/h SI0,0 mm
12:00Vedro16° 13 km/h SI0,0 mm
13:00Vedro16° 15 km/h SI0,0 mm
14:00Vedro16° 15 km/h SI0,0 mm
15:00Vedro15° 14 km/h SI0,0 mm
16:00Vedro13° 13 km/h SI0,0 mm
17:00Vedra noć11° 9 km/h SI0,0 mm
18:00Uglavnom vedro10° 9 km/h SI0,0 mm
19:00Djelimično oblačno9° 8 km/h SI0,0 mm
20:00Uglavnom vedro9° 9 km/h SSI0,0 mm
21:00Uglavnom vedro8° 9 km/h SSI0,0 mm
22:00Djelimično oblačno7° 9 km/h S0,0 mm
23:00Uglavnom vedro6° 9 km/h SSZ0,0 mm
Uto27. 10.0,0 mm4°14°

Utorak, 27. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 14°C, najniža 4°C. Vjetar do 20 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Vedra noć6° 9 km/h SZ0,0 mm
01:00Vedra noć5° 10 km/h SZ0,0 mm
02:00Uglavnom vedro5° 9 km/h SSZ0,0 mm
03:00Uglavnom vedro5° 9 km/h SSZ0,0 mm
04:00Uglavnom vedro5° 9 km/h SZ0,0 mm
05:00Magla5° 9 km/h SZ0,0 mm
06:00Magla4° 10 km/h SZ0,0 mm
07:00Magla5° 11 km/h ZSZ0,0 mm
08:00Djelimično oblačno9° 12 km/h SSI0,0 mm
09:00Uglavnom sunčano11° 16 km/h SI0,0 mm
10:00Uglavnom sunčano12° 18 km/h SI0,0 mm
11:00Djelimično oblačno13° 19 km/h SI0,0 mm
12:00Djelimično oblačno13° 18 km/h SI0,0 mm
13:00Djelimično oblačno14° 19 km/h SSI0,0 mm
14:00Djelimično oblačno14° 20 km/h SSI0,0 mm
15:00Djelimično oblačno13° 20 km/h SSI0,0 mm
16:00Djelimično oblačno12° 19 km/h SSI0,0 mm
17:00Oblačno11° 17 km/h SSI0,0 mm
18:00Oblačno10° 18 km/h SSI0,0 mm
19:00Djelimično oblačno10° 18 km/h SSI0,0 mm
20:00Djelimično oblačno10° 17 km/h SSI0,0 mm
21:00Djelimično oblačno9° 15 km/h S0,0 mm
22:00Djelimično oblačno9° 14 km/h S0,0 mm
23:00Oblačno9° 12 km/h SSZ0,0 mm
Sri28. 10.0,0 mm7°16°

Srijeda, 28. Oktobra. Uglavnom sunčano. Najviša 16°C, najniža 7°C. Vjetar do 10 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Oblačno9° 10 km/h ZSZ0,0 mm
01:00Djelimično oblačno9° 10 km/h ZSZ0,0 mm
02:00Djelimično oblačno9° 9 km/h ZSZ0,0 mm
03:00Uglavnom vedro9° 8 km/h SSZ0,0 mm
04:00Uglavnom vedro9° 9 km/h SSI0,0 mm
05:00Uglavnom vedro8° 8 km/h SSZ0,0 mm
06:00Djelimično oblačno7° 8 km/h SSZ0,0 mm
07:00 6 hOblačno7° 9 km/h SSZ0,0 mm
13:00 6 hUglavnom sunčano16° 7 km/h ISI0,0 mm
19:00 6 hDjelimično oblačno11° 1 km/h SSI0,0 mm
Čet29. 10.0,0 mm9°17°

Četvrtak, 29. Oktobra. Vedro. Najviša 17°C, najniža 9°C. Vjetar do 8 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hOblačno9° 2 km/h SZ0,0 mm
07:00 6 hDjelimično oblačno11° 1 km/h JJZ0,0 mm
13:00 6 hVedro17° 8 km/h ISI0,0 mm
19:00 6 hUglavnom vedro11° 3 km/h SI0,0 mm
Pet30. 10.0,3 mm10°15°

Petak, 30. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 15°C, najniža 10°C. Vjetar do 6 km/h. Padavine 0,3 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hOblačno10° 0 km/h SI0,0 mm
07:00 6 hOblačno10° 0 km/h ISI0,1 mm
13:00 6 hDjelimično oblačno15° 6 km/h SI0,0 mm
19:00 6 hDjelimično oblačno11° 3 km/h ISI0,3 mm
Sub31. 10.1,3 mm9°12°

Subota, 31. Oktobra. Oblačno. Najviša 12°C, najniža 9°C. Vjetar do 7 km/h. Padavine 1,3 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hDjelimično oblačno10° 1 km/h SI0,2 mm
07:00 6 hDjelimično oblačno9° 2 km/h SI0,4 mm
13:00 6 hOblačno12° 7 km/h SI0,2 mm
19:00 6 hSlaba kiša9° 3 km/h ISI0,5 mm
Ned1. 11.3,3 mm9°11°

Nedjelja, 1. Novembra. Oblačno. Najviša 11°C, najniža 9°C. Vjetar do 4 km/h. Padavine 3,3 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hSlaba kiša9° 1 km/h SI0,5 mm
07:00 6 hKiša9° 1 km/h SSI1,7 mm
13:00 6 hOblačno11° 4 km/h SI0,5 mm
19:00 6 hSlaba kiša10° 0 km/h SI0,6 mm
Pon2. 11.1,8 mm8°10°

Ponedjeljak, 2. Novembra. Slaba kiša. Najviša 10°C, najniža 8°C. Vjetar do 6 km/h. Padavine 1,8 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hOblačno9° 2 km/h SI0,3 mm
07:00 6 hOblačno9° 1 km/h I0,4 mm
13:00 6 hSlaba kiša10° 6 km/h ISI0,6 mm
19:00 6 hOblačno8° 2 km/h I0,3 mm
Uto3. 11.0,5 mm7°9°

Utorak, 3. Novembra. Oblačno. Najviša 9°C, najniža 7°C. Vjetar do 6 km/h. Padavine 0,5 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
01:00 6 hOblačno8° 2 km/h I0,1 mm
07:00 6 hOblačno8° 2 km/h ISI0,2 mm
13:00 6 hOblačno9° 6 km/h SI0,1 mm
19:00 6 hOblačno7° 3 km/h SI0,0 mm

Dnevni rasponi koriste dostupne prognozirane vrijednosti. Današnji prikaz obuhvata ostatak dana. Posljednji dan može biti nepotpun. Dugoročna prognoza koristi šire vremenske intervale.

Izlazak i zalazak sunca

Izlazak sunca
06:15
Zalazak sunca
16:50
Dužina dana
10 h 34 min

Izlazak i zalazak sunca za 30 dana

Vrijeme u blizini

Pitanja o ovoj prognozi

Je li trenutna temperatura izmjerena?

Nije. Velika temperatura je najbliža dostupna vrijednost prognostičkog modela MET Norway, a ne očitanje meteorološke stanice. Vrijeme ažuriranja piše ispod nje.

Zašto danas ima mali temperaturni raspon?

Danas obuhvata samo preostale sate dana. Ranije temperature se ne rekonstruišu, pa večernja posjeta prikazuje uži raspon.

Koju vremensku zonu koriste vremena?

Sva vremena na ovoj stranici su lokalna za Jablanica (Europe/Sarajevo).

Mogu li promijeniti jedinice ili sačuvati mjesto?

Odaberi °C ili °F na vrhu bilo koje stranice. Dugme Sačuvaj pored naziva mjesta čuva ga u Mojim mjestima u ovom pregledniku. Ni za jedno ne treba račun.

Vodič kroz prognozu