Vrijeme Ras Al Khaimah

Danas, sutra i narednih 10 dana

nedjelja, 25. oktobra · 19:59 (Lokalno vrijeme)2 m nadmorske visine

Temperatura Ras Al Khaimah sada

29°C

Vedra noć

Danas 29° / 29°

Vjetar
13 km/h JJI
Vlažnost
77%
Naredni sat
0,0 mm
Pritisak
1012 hPa

Modelska procjena, ne mjerenje stanice · Ažurirano 25. 10. 17:17

Vrijeme danas i sutra

Sutra 33° / 28°, bez prognoziranih padavina.

Model za naredna dva dana ne prognozira jak vjetar, obilne padavine, grmljavinu ni mraz.

Prognoza po satima

Narednih 30 sati, lokalno vrijeme

Temperatura (°C)Padavine (mm)Vjetar (km/h)

Prognoza po satima
VrijemeVremenski usloviTemperaturaPadavineVjetar
ned 19:00Vedra noć29°C0,0 mm13 km/h JJI
ned 20:00Vedra noć29°C0,0 mm13 km/h J
ned 21:00Vedra noć29°C0,0 mm14 km/h J
ned 22:00Vedra noć29°C0,0 mm11 km/h JZ
ned 23:00Vedra noć29°C0,0 mm8 km/h J
pon 00:00Vedra noć29°C0,0 mm7 km/h I
pon 01:00Vedra noć29°C0,0 mm6 km/h IJI
pon 02:00Vedra noć29°C0,0 mm7 km/h J
pon 03:00Vedra noć29°C0,0 mm7 km/h JJI
pon 04:00Vedra noć29°C0,0 mm7 km/h JJI
pon 05:00Vedra noć29°C0,0 mm8 km/h JI
pon 06:00Vedro29°C0,0 mm8 km/h JJI
pon 07:00Vedro28°C0,0 mm10 km/h JJI
pon 08:00Vedro29°C0,0 mm11 km/h J
pon 09:00Vedro30°C0,0 mm10 km/h JJZ
pon 10:00Vedro32°C0,0 mm7 km/h JZ
pon 11:00Djelimično oblačno33°C0,0 mm10 km/h SZ
pon 12:00Djelimično oblačno33°C0,0 mm13 km/h SSZ
pon 13:00Djelimično oblačno33°C0,0 mm14 km/h S
pon 14:00Djelimično oblačno33°C0,0 mm15 km/h S
pon 15:00Djelimično oblačno32°C0,0 mm15 km/h S
pon 16:00Djelimično oblačno32°C0,0 mm13 km/h SSI
pon 17:00Djelimično oblačno31°C0,0 mm12 km/h SI
pon 18:00Djelimično oblačno30°C0,0 mm11 km/h ISI
pon 19:00Djelimično oblačno30°C0,0 mm8 km/h ISI
pon 20:00Djelimično oblačno31°C0,0 mm6 km/h I
pon 21:00Djelimično oblačno31°C0,0 mm6 km/h IJI
pon 22:00Djelimično oblačno30°C0,0 mm5 km/h J
pon 23:00Djelimično oblačno30°C0,0 mm7 km/h J
uto 00:00Djelimično oblačno29°C0,0 mm11 km/h JJI

Prognoza za 10 dana

Odaberi dan za prikaz po satima

Danas25. 10.0,0 mm29°29°

Nedjelja, 25. Oktobra. Vedra noć. Najviša 29°C, najniža 29°C. Vjetar do 14 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
19:00Vedra noć29° 13 km/h JJI0,0 mm
20:00Vedra noć29° 13 km/h J0,0 mm
21:00Vedra noć29° 14 km/h J0,0 mm
22:00Vedra noć29° 11 km/h JZ0,0 mm
23:00Vedra noć29° 8 km/h J0,0 mm
Sutra26. 10.0,0 mm28°33°

Ponedjeljak, 26. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 33°C, najniža 28°C. Vjetar do 15 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Vedra noć29° 7 km/h I0,0 mm
01:00Vedra noć29° 6 km/h IJI0,0 mm
02:00Vedra noć29° 7 km/h J0,0 mm
03:00Vedra noć29° 7 km/h JJI0,0 mm
04:00Vedra noć29° 7 km/h JJI0,0 mm
05:00Vedra noć29° 8 km/h JI0,0 mm
06:00Vedro29° 8 km/h JJI0,0 mm
07:00Vedro28° 10 km/h JJI0,0 mm
08:00Vedro29° 11 km/h J0,0 mm
09:00Vedro30° 10 km/h JJZ0,0 mm
10:00Vedro32° 7 km/h JZ0,0 mm
11:00Djelimično oblačno33° 10 km/h SZ0,0 mm
12:00Djelimično oblačno33° 13 km/h SSZ0,0 mm
13:00Djelimično oblačno33° 14 km/h S0,0 mm
14:00Djelimično oblačno33° 15 km/h S0,0 mm
15:00Djelimično oblačno32° 15 km/h S0,0 mm
16:00Djelimično oblačno32° 13 km/h SSI0,0 mm
17:00Djelimično oblačno31° 12 km/h SI0,0 mm
18:00Djelimično oblačno30° 11 km/h ISI0,0 mm
19:00Djelimično oblačno30° 8 km/h ISI0,0 mm
20:00Djelimično oblačno31° 6 km/h I0,0 mm
21:00Djelimično oblačno31° 6 km/h IJI0,0 mm
22:00Djelimično oblačno30° 5 km/h J0,0 mm
23:00Djelimično oblačno30° 7 km/h J0,0 mm
Uto27. 10.0,0 mm28°33°

Utorak, 27. Oktobra. Vedro. Najviša 33°C, najniža 28°C. Vjetar do 28 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Djelimično oblačno29° 11 km/h JJI0,0 mm
01:00Djelimično oblačno29° 12 km/h JJI0,0 mm
02:00Djelimično oblačno29° 12 km/h JI0,0 mm
03:00Djelimično oblačno29° 11 km/h JJI0,0 mm
04:00Djelimično oblačno29° 12 km/h JJI0,0 mm
05:00Djelimično oblačno29° 12 km/h JJI0,0 mm
06:00Djelimično oblačno28° 13 km/h JJI0,0 mm
07:00Djelimično oblačno28° 13 km/h JJI0,0 mm
08:00Vedro29° 12 km/h JJI0,0 mm
09:00Vedro31° 10 km/h JJZ0,0 mm
10:00Vedro32° 8 km/h ZSZ0,0 mm
11:00Vedro33° 12 km/h SZ0,0 mm
12:00Vedro33° 14 km/h SSZ0,0 mm
13:00Vedro33° 17 km/h SSZ0,0 mm
14:00Uglavnom sunčano33° 18 km/h S0,0 mm
15:00Uglavnom sunčano33° 22 km/h SSZ0,0 mm
16:00Uglavnom sunčano32° 28 km/h S0,0 mm
17:00Uglavnom sunčano31° 23 km/h SSI0,0 mm
18:00Vedra noć30° 16 km/h SSI0,0 mm
19:00Vedra noć30° 7 km/h SI0,0 mm
20:00Vedra noć30° 7 km/h I0,0 mm
21:00Vedra noć30° 7 km/h ISI0,0 mm
22:00Vedra noć30° 9 km/h I0,0 mm
23:00Vedra noć30° 9 km/h IJI0,0 mm
Sri28. 10.0,0 mm28°32°

Srijeda, 28. Oktobra. Vedro. Najviša 32°C, najniža 28°C. Vjetar do 19 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:00Vedra noć30° 9 km/h IJI0,0 mm
01:00Vedra noć29° 9 km/h JI0,0 mm
02:00Vedra noć29° 10 km/h JI0,0 mm
03:00Vedra noć29° 10 km/h JI0,0 mm
04:00Vedra noć29° 11 km/h JJI0,0 mm
05:00Vedra noć28° 11 km/h JJI0,0 mm
06:00Vedro28° 11 km/h JJI0,0 mm
07:00Vedro28° 12 km/h JJI0,0 mm
08:00Vedro29° 12 km/h JI0,0 mm
09:00Vedro31° 10 km/h JI0,0 mm
10:00 6 hVedro32° 8 km/h S0,0 mm
16:00 6 hVedra noć31° 19 km/h S0,0 mm
22:00 6 hVedra noć29° 9 km/h JI0,0 mm
Čet29. 10.0,0 mm28°32°

Četvrtak, 29. Oktobra. Oblačno. Najviša 32°C, najniža 28°C. Vjetar do 17 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro28° 7 km/h JJI0,0 mm
10:00 6 hOblačno31° 1 km/h S0,0 mm
16:00 6 hOblačno32° 17 km/h S0,0 mm
22:00 6 hUglavnom vedro30° 13 km/h JJI0,0 mm
Pet30. 10.0,0 mm29°34°

Petak, 30. Oktobra. Vedro. Najviša 34°C, najniža 29°C. Vjetar do 23 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro29° 8 km/h JI0,0 mm
10:00 6 hVedro33° 5 km/h Z0,0 mm
16:00 6 hVedra noć34° 23 km/h SSI0,0 mm
22:00 6 hVedra noć31° 8 km/h JJI0,0 mm
Sub31. 10.0,0 mm29°33°

Subota, 31. Oktobra. Vedro. Najviša 33°C, najniža 29°C. Vjetar do 10 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro29° 8 km/h JJI0,0 mm
10:00 6 hVedro33° 1 km/h S0,0 mm
16:00 6 hVedra noć33° 10 km/h SSI0,0 mm
22:00 6 hVedra noć31° 6 km/h ISI0,0 mm
Ned1. 11.0,0 mm30°34°

Nedjelja, 1. Novembra. Vedro. Najviša 34°C, najniža 30°C. Vjetar do 8 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro30° 7 km/h JI0,0 mm
10:00 6 hVedro34° 8 km/h JZ0,0 mm
16:00 6 hVedra noć32° 8 km/h SSZ0,0 mm
22:00 6 hVedra noć30° 4 km/h ISI0,0 mm
Pon2. 11.0,0 mm28°32°

Ponedjeljak, 2. Novembra. Vedro. Najviša 32°C, najniža 28°C. Vjetar do 13 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro28° 10 km/h JJI0,0 mm
10:00 6 hVedro32° 3 km/h SSZ0,0 mm
16:00 6 hVedra noć32° 13 km/h S0,0 mm
22:00 6 hVedra noć30° 0 km/h JZ0,0 mm
Uto3. 11.0,0 mm28°32°

Utorak, 3. Novembra. Vedro. Najviša 32°C, najniža 28°C. Vjetar do 12 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
04:00 6 hVedro28° 11 km/h J0,0 mm
10:00 6 hVedro32° 3 km/h ZJZ0,0 mm
16:00 6 hVedra noć32° 12 km/h SSI0,0 mm
22:00 6 hVedra noć30° 5 km/h JJI0,0 mm

Dnevni rasponi koriste dostupne prognozirane vrijednosti. Današnji prikaz obuhvata ostatak dana. Posljednji dan može biti nepotpun. Dugoročna prognoza koristi šire vremenske intervale.

Pitanja o ovoj prognozi

Je li trenutna temperatura izmjerena?

Nije. Velika temperatura je najbliža dostupna vrijednost prognostičkog modela MET Norway, a ne očitanje meteorološke stanice. Vrijeme ažuriranja piše ispod nje.

Zašto danas ima mali temperaturni raspon?

Danas obuhvata samo preostale sate dana. Ranije temperature se ne rekonstruišu, pa večernja posjeta prikazuje uži raspon.

Koju vremensku zonu koriste vremena?

Sva vremena na ovoj stranici su lokalna za Ras Al Khaimah (Asia/Dubai).

Mogu li promijeniti jedinice ili sačuvati mjesto?

Odaberi °C ili °F na vrhu bilo koje stranice. Dugme Sačuvaj pored naziva mjesta čuva ga u Mojim mjestima u ovom pregledniku. Ni za jedno ne treba račun.

Vodič kroz prognozu