Vrijeme Mormugao

Danas, sutra i narednih 10 dana

subota, 24. oktobra · 10:32 (Lokalno vrijeme)28 m nadmorske visine

Temperatura Mormugao sada

31°C

Djelimično oblačno

Danas 32° / 28°

Vjetar
9 km/h ZSZ
Vlažnost
71%
Naredni sat
0,0 mm
Pritisak
1012 hPa

Modelska procjena, ne mjerenje stanice · Ažurirano 24. 10. 06:47

Vrijeme danas i sutra

Sutra slično kao danas, bez prognoziranih padavina.

Model za naredna dva dana ne prognozira jak vjetar, obilne padavine, grmljavinu ni mraz.

Prognoza po satima

Narednih 30 sati, lokalno vrijeme

Temperatura (°C)Padavine (mm)Vjetar (km/h)

Prognoza po satima
VrijemeVremenski usloviTemperaturaPadavineVjetar
sub 10:30Djelimično oblačno31°C0,0 mm9 km/h ZSZ
sub 11:30Djelimično oblačno32°C0,0 mm18 km/h ZSZ
sub 12:30Kiša30°C0,5 mm22 km/h ZSZ
sub 13:30Pljuskovi29°C0,6 mm17 km/h ZSZ
sub 14:30Pljuskovi29°C0,5 mm18 km/h SSZ
sub 15:30Slabi pljuskovi29°C0,2 mm18 km/h S
sub 16:30Djelimično oblačno29°C0,0 mm14 km/h SSI
sub 17:30Uglavnom sunčano29°C0,0 mm12 km/h S
sub 18:30Slabi pljuskovi29°C0,2 mm13 km/h SSI
sub 19:30Pljuskovi29°C0,3 mm12 km/h S
sub 20:30Slaba kiša28°C0,2 mm13 km/h S
sub 21:30Djelimično oblačno29°C0,0 mm15 km/h S
sub 22:30Djelimično oblačno28°C0,0 mm16 km/h S
sub 23:30Djelimično oblačno28°C0,0 mm20 km/h S
ned 00:30Djelimično oblačno27°C0,0 mm21 km/h S
ned 01:30Oblačno27°C0,0 mm17 km/h S
ned 02:30Djelimično oblačno27°C0,0 mm15 km/h SSI
ned 03:30Djelimično oblačno27°C0,0 mm13 km/h ISI
ned 04:30Oblačno27°C0,0 mm12 km/h I
ned 05:30Djelimično oblačno27°C0,0 mm10 km/h I
ned 06:30Uglavnom sunčano27°C0,0 mm9 km/h ISI
ned 07:30Uglavnom sunčano27°C0,0 mm8 km/h I
ned 08:30Vedro28°C0,0 mm6 km/h ISI
ned 09:30Vedro30°C0,0 mm5 km/h S
ned 10:30Vedro32°C0,0 mm6 km/h Z
ned 11:30Uglavnom sunčano32°C0,0 mm15 km/h Z
ned 12:30Djelimično oblačno32°C0,0 mm18 km/h Z
ned 13:30Djelimično oblačno32°C0,0 mm21 km/h Z
ned 14:30Uglavnom sunčano31°C0,0 mm22 km/h ZSZ
ned 15:30Vedro31°C0,0 mm25 km/h ZSZ

Prognoza za 10 dana

Odaberi dan za prikaz po satima

Danas24. 10.2,5 mm28°32°

Subota, 24. Oktobra. Kiša. Najviša 32°C, najniža 28°C. Vjetar do 22 km/h. Padavine 2,5 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
10:30Djelimično oblačno31° 9 km/h ZSZ0,0 mm
11:30Djelimično oblačno32° 18 km/h ZSZ0,0 mm
12:30Kiša30° 22 km/h ZSZ0,5 mm
13:30Pljuskovi29° 17 km/h ZSZ0,6 mm
14:30Pljuskovi29° 18 km/h SSZ0,5 mm
15:30Slabi pljuskovi29° 18 km/h S0,2 mm
16:30Djelimično oblačno29° 14 km/h SSI0,0 mm
17:30Uglavnom sunčano29° 12 km/h S0,0 mm
18:30Slabi pljuskovi29° 13 km/h SSI0,2 mm
19:30Pljuskovi29° 12 km/h S0,3 mm
20:30Slaba kiša28° 13 km/h S0,2 mm
21:30Djelimično oblačno29° 15 km/h S0,0 mm
22:30Djelimično oblačno28° 16 km/h S0,0 mm
23:30Djelimično oblačno28° 20 km/h S0,0 mm
Sutra25. 10.0,0 mm27°32°

Nedjelja, 25. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 32°C, najniža 27°C. Vjetar do 26 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:30Djelimično oblačno27° 21 km/h S0,0 mm
01:30Oblačno27° 17 km/h S0,0 mm
02:30Djelimično oblačno27° 15 km/h SSI0,0 mm
03:30Djelimično oblačno27° 13 km/h ISI0,0 mm
04:30Oblačno27° 12 km/h I0,0 mm
05:30Djelimično oblačno27° 10 km/h I0,0 mm
06:30Uglavnom sunčano27° 9 km/h ISI0,0 mm
07:30Uglavnom sunčano27° 8 km/h I0,0 mm
08:30Vedro28° 6 km/h ISI0,0 mm
09:30Vedro30° 5 km/h S0,0 mm
10:30Vedro32° 6 km/h Z0,0 mm
11:30Uglavnom sunčano32° 15 km/h Z0,0 mm
12:30Djelimično oblačno32° 18 km/h Z0,0 mm
13:30Djelimično oblačno32° 21 km/h Z0,0 mm
14:30Uglavnom sunčano31° 22 km/h ZSZ0,0 mm
15:30Vedro31° 25 km/h ZSZ0,0 mm
16:30Vedro31° 26 km/h SZ0,0 mm
17:30Vedro30° 24 km/h SZ0,0 mm
18:30Vedra noć30° 22 km/h SSZ0,0 mm
19:30Uglavnom vedro30° 20 km/h SSZ0,0 mm
20:30Vedra noć30° 19 km/h SSZ0,0 mm
21:30Vedra noć30° 20 km/h SSZ0,0 mm
22:30Vedra noć30° 21 km/h SSZ0,0 mm
23:30Vedra noć29° 21 km/h S0,0 mm
Pon26. 10.0,0 mm26°34°

Ponedjeljak, 26. Oktobra. Djelimično oblačno. Najviša 34°C, najniža 26°C. Vjetar do 28 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
00:30Uglavnom vedro28° 18 km/h SSI0,0 mm
01:30Djelimično oblačno28° 17 km/h SSI0,0 mm
02:30Djelimično oblačno28° 17 km/h SSI0,0 mm
03:30Djelimično oblačno27° 15 km/h SI0,0 mm
04:30Djelimično oblačno27° 12 km/h ISI0,0 mm
05:30Djelimično oblačno26° 13 km/h ISI0,0 mm
06:30Djelimično oblačno26° 14 km/h ISI0,0 mm
07:30Djelimično oblačno27° 16 km/h ISI0,0 mm
08:30Djelimično oblačno28° 15 km/h ISI0,0 mm
09:30Djelimično oblačno30° 15 km/h ISI0,0 mm
10:30Djelimično oblačno32° 13 km/h I0,0 mm
11:30Djelimično oblačno33° 8 km/h S0,0 mm
12:30Djelimično oblačno34° 9 km/h SZ0,0 mm
13:30Djelimično oblačno34° 18 km/h Z0,0 mm
14:30Vedro34° 23 km/h ZSZ0,0 mm
15:30Vedro32° 24 km/h ZSZ0,0 mm
16:30Djelimično oblačno31° 28 km/h ZSZ0,0 mm
17:30Djelimično oblačno31° 27 km/h ZSZ0,0 mm
18:30Uglavnom vedro31° 26 km/h SZ0,0 mm
19:30Vedra noć30° 25 km/h SSZ0,0 mm
20:30Vedra noć30° 14 km/h SI0,0 mm
21:30Vedra noć30° 11 km/h SSI0,0 mm
22:30Vedra noć29° 13 km/h S0,0 mm
23:30 6 hDjelimično oblačno29° 14 km/h SSI0,0 mm
Uto27. 10.0,0 mm27°34°

Utorak, 27. Oktobra. Vedro. Najviša 34°C, najniža 27°C. Vjetar do 25 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hDjelimično oblačno27° 9 km/h I0,0 mm
11:30 6 hVedro34° 6 km/h SSZ0,0 mm
17:30 6 hVedra noć30° 25 km/h ZSZ0,0 mm
23:30 6 hVedra noć29° 13 km/h SSZ0,0 mm
Sri28. 10.0,0 mm26°32°

Srijeda, 28. Oktobra. Oblačno. Najviša 32°C, najniža 26°C. Vjetar do 17 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hUglavnom sunčano26° 4 km/h ISI0,0 mm
11:30 6 hOblačno32° 13 km/h Z0,0 mm
17:30 6 hDjelimično oblačno30° 17 km/h Z0,0 mm
23:30 6 hOblačno29° 10 km/h SZ0,0 mm
Čet29. 10.0,0 mm26°31°

Četvrtak, 29. Oktobra. Vedro. Najviša 31°C, najniža 26°C. Vjetar do 15 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hUglavnom sunčano26° 11 km/h I0,0 mm
11:30 6 hVedro31° 15 km/h J0,0 mm
17:30 6 hVedra noć29° 14 km/h JJZ0,0 mm
23:30 6 hUglavnom vedro29° 11 km/h J0,0 mm
Pet30. 10.0,0 mm28°31°

Petak, 30. Oktobra. Vedro. Najviša 31°C, najniža 28°C. Vjetar do 9 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hUglavnom sunčano28° 6 km/h JJZ0,0 mm
11:30 6 hVedro31° 9 km/h JZ0,0 mm
17:30 6 hVedra noć29° 7 km/h ZJZ0,0 mm
23:30 6 hVedra noć28° 4 km/h IJI0,0 mm
Sub31. 10.0,0 mm25°30°

Subota, 31. Oktobra. Vedro. Najviša 30°C, najniža 25°C. Vjetar do 13 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hVedro25° 11 km/h ISI0,0 mm
11:30 6 hVedro30° 6 km/h ZSZ0,0 mm
17:30 6 hVedra noć28° 13 km/h ZSZ0,0 mm
23:30 6 hVedra noć27° 9 km/h SI0,0 mm
Ned1. 11.0,0 mm25°32°

Nedjelja, 1. Novembra. Djelimično oblačno. Najviša 32°C, najniža 25°C. Vjetar do 16 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hVedro25° 12 km/h SSI0,0 mm
11:30 6 hDjelimično oblačno32° 8 km/h SZ0,0 mm
17:30 6 hDjelimično oblačno29° 16 km/h ZSZ0,0 mm
23:30 6 hVedra noć27° 11 km/h SSI0,0 mm
Pon2. 11.0,0 mm26°32°

Ponedjeljak, 2. Novembra. Uglavnom sunčano. Najviša 32°C, najniža 26°C. Vjetar do 20 km/h. Padavine 0,0 mm.

VrijemeVremenski usloviTemperaturaVjetarPadavine
05:30 6 hDjelimično oblačno26° 9 km/h SSI0,0 mm
11:30 6 hUglavnom sunčano32° 13 km/h Z0,0 mm
17:30Prognoza30° 20 km/h SZNije dostupno

Dnevni rasponi koriste dostupne prognozirane vrijednosti. Današnji prikaz obuhvata ostatak dana. Posljednji dan može biti nepotpun. Dugoročna prognoza koristi šire vremenske intervale.

Izlazak i zalazak sunca

Izlazak sunca
06:28
Zalazak sunca
18:09
Dužina dana
11 h 40 min

Pitanja o ovoj prognozi

Je li trenutna temperatura izmjerena?

Nije. Velika temperatura je najbliža dostupna vrijednost prognostičkog modela MET Norway, a ne očitanje meteorološke stanice. Vrijeme ažuriranja piše ispod nje.

Zašto danas ima mali temperaturni raspon?

Danas obuhvata samo preostale sate dana. Ranije temperature se ne rekonstruišu, pa večernja posjeta prikazuje uži raspon.

Koju vremensku zonu koriste vremena?

Sva vremena na ovoj stranici su lokalna za Mormugao (Asia/Kolkata).

Mogu li promijeniti jedinice ili sačuvati mjesto?

Odaberi °C ili °F na vrhu bilo koje stranice. Dugme Sačuvaj pored naziva mjesta čuva ga u Mojim mjestima u ovom pregledniku. Ni za jedno ne treba račun.

Vodič kroz prognozu